Czego mi brakuje lub co mi się podoba w nowym forum...

Zanim napiszesz swojego piewrszego posta - zobacz jakie panują zasady na forum. Jeśli coś nie działa to w tym dziale możesz opisać problem. Jeśli wszystko działa to też możesz tu napisać jakiś tekst pochwalny ;)

Moderator: łosiu

Awatar użytkownika
Dareczek
Cool gość
Reputacja: 2

Re: Czego mi brakuje lub co mi się podoba w nowym forum...

Post autor: Dareczek » czw 12 lis 2015, 11:44

Mam dwa tematy do rozważenia dla Administratora, ale też Użytkowników:
1. możliwość odznaczenia postów jako "przeczytana" bez konieczności ich otwierania - być może to tylko ja mam takie ustawienie, że otwierając Forum, widzę wszystkie tematy postów (jako „nieczytane posty”). Niektóre tematy (czasem) nie są interesujące dla wszystkich, więc może byłaby możliwość wprowadzenia z boku postów jakiś "boxów" do zaznaczania i automatycznego "przeglądu" tak aby nie trzeba było do nich wchodzić ? W zakładce „Więcej…” dodać „posty przeczytane” i po zaznaczeniu , automatycznie zmieniałyby status i nie pojawiały się w spisie.
2. "ustawienia" wiadomości w postach automatycznie/chronologicznie od najnowszego (ostatniego), a nie pierwszego (najstarszego) - może to wina moich ustawień, ale po otwarciu postu muszę z prawej strony zaznaczać kolejną (lub ostatnią) stronę, aby zobaczyć najnowszy wpis.

Może powyższe tematy są już gdzieś "ogarnięte" w ustawieniach, w takim razie proszę tylko o info.
Życie jest ciekawsze niż zdolność przewidywania

Awatar użytkownika
łosiu
Administrator
Reputacja: 92
Cyfra: 38
Licencja: CPL(A)
Kontakt:

Post autor: łosiu » czw 12 lis 2015, 13:27

Ad2. IMO lepszy jest chronologiczny układ stron wątku. W prawym górnym rogu obok stron do wyboru masz przycisk/napis "Pierwszy nieprzeczytany post", który przenosi Cię jak nazwa wskazuje do pierwszego nieprzeczytanego przez Ciebie postu.

Ad1. Jakaś opcja z oznaczaniem wątków jako przeczytanych jest... nie wiem czy z boxami akurat. Zerknę chociaż się nie znam :)
pain is temporary... quitting lasts forever...
http://latasie.pl

Awatar użytkownika
łosiu
Administrator
Reputacja: 92
Cyfra: 38
Licencja: CPL(A)
Kontakt:

Post autor: łosiu » czw 12 lis 2015, 13:35

Ad1. Zasadniczo to na głównej wybierasz "Nieprzeczytane posty", czytasz co Cię interesuje a później na głównej klikasz "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" i po temacie :)
pain is temporary... quitting lasts forever...
http://latasie.pl

Awatar użytkownika
Jarzyn
Cool gość
Reputacja: 46
Cyfra: 1300
Licencja: D

Re: Czego mi brakuje w nowym forum...

Post autor: Jarzyn » czw 04 maja 2017, 21:40

fizyk pisze:
sob 22 lis 2014, 14:02
Ula Hiszpania pisze:Fizyk, a daloby rade zmienic dodatkowy kolor czerwony na pomaranczowy
Ale kolor czego?
Podbijam, znowu nowe posty sa cżerwone i mało rzucające sie w oczy

Awatar użytkownika
fizyk
Cool gość
Reputacja: 95
Cyfra: 250
Licencja: USPA-B, DFV

Re: Czego mi brakuje w nowym forum...

Post autor: fizyk » czw 04 maja 2017, 22:17

Jarzyn pisze:
czw 04 maja 2017, 21:40
Podbijam, znowu nowe posty sa cżerwone i mało rzucające sie w oczy
Chciałem to poprawić, ale obrazki są tak zakodowane, że właściwie trzeba by je robić od nowa, nie da się zmienić po prostu kolorów. Jest to bardzo żmudna praca. Jeśli komuś się chce to może przygotować obrazki a ja podmienię oryginalne. Ja niestety (na szczęście?) nie mam czasu na to.
..:: Fizyk

ODPOWIEDZ