Jak się rejestrować i jak korzystać z forum

Zanim napiszesz swojego piewrszego posta - zobacz jakie panują zasady na forum. Jeśli coś nie działa to w tym dziale możesz opisać problem. Jeśli wszystko działa to też możesz tu napisać jakiś tekst pochwalny ;)

Moderator: łosiu

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 467
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Jak się rejestrować i jak korzystać z forum

Post autor: iwan » wt 29 maja 2007, 09:19

Jeśli otworzyliście ten temat, to prawdopodobnie dlatego, że Wasze konto nie uaktywniło się automatycznie po wysłaniu formularza rejestracyjnego.
Faktycznie, samo się to nie robi, administrator weryfikuje, czy nie jest to kolejny atak robotów reklamujących najczęściej jakieś farmaceutyki.
Podstawą funkcjonowania tego forum, jest brak anonimowości tych, którzy się wypowiadają. A więc avatar, który będziemy stosować (czyli mała fotografia, pojawiająca się przy każdym napisanym tekscie) powinien dawać szansę rozpoznania z kim reszta forumowiczów ma do czynienia.
Jeśli za pierwszym podejściem, podczas rejestracji nie wstawiliście tego zdjęcia (max 80x80 pix) to wyślijcie zdjęcie do mnie na iwan@tandemy.pl wraz z kilkoma słowami o sobie. Obrobię zdjęcie, wstawię do Waszego profilu i aktywuję konto.
Jeśli konto nie będzie aktywowane przez ponad miesiąc, zostanie skasowane i cały proces będzie trzeba rozpocząć od nowa.

Co do samego forum, pisałem już w kilku miejscach, że najbardziej istotne dla mnie, jako administratora jest to jak się wypowiadacie. Nie chodzi mi o używanie słów postrzeganych jako wulgarne, choć oczywiście wolałbym aby nie były rażąco nadużywane. Chodzi o to jak traktujecie innych użytkowników forum. Nie ma mowy o agresywnych, upierdliwych i zaczepnych wypowiedziach. Będę kasował takich użytkowników bez prawa powrotu na forum. To miejsce jest wirtualnym odbiciem Klubu, który tworzymy aby przyjemnie spędzać czas i te same idee przyświecają temu co tworzymy na forum.

Ostatnia sprawa, choć jest to z nazwy portal dla wszystkich spadochroniarzy to bierzcie pod uwagę, to, że myśl kreuje zdarzenie i to Waszą decyzją jest, czy chcecie wejść na ścieżkę skoków spadochronowych.

Życzę Wam miłego przebywania na Naszym forum!
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

ODPOWIEDZ