powitalnia

tutaj piszemy swojego pierwszego posta. Zanim jednak do tego dojdze należy wstawić do avatara czytelne zdjęcie swojej twarzy

Moderatorzy: Habibi, łosiu

Awatar użytkownika
Bartek_
Nielot
Reputacja: 11
Licencja: F.A.I. C, ŚK C
Kontakt:

Re: powitalnia

Post autor: Bartek_ » pn 22 sie 2016, 22:44

Witamy i Gratulacje powrotu :)

Awatar użytkownika
call3high
Reputacja: 3
Cyfra: 0

Post autor: call3high » śr 07 wrz 2016, 17:20

Cześć wszystkim, jestem Paweł.
W moich planach jest rozpoczęcie przygody z tym fascynującym mnie sportem w przeciągu roku a póki co rozglądam się za optymalnym dla mnie miejscem żeby zrobić kurs AFF oraz doinformowuję się :)

Awatar użytkownika
łosiu
Administrator
Reputacja: 92
Cyfra: 38
Licencja: CPL(A)
Kontakt:

Post autor: łosiu » śr 07 wrz 2016, 22:22

Cześć Paweł :)
pain is temporary... quitting lasts forever...
http://latasie.pl

Awatar użytkownika
karol1985
Reputacja: 0

Post autor: karol1985 » sob 17 wrz 2016, 18:19

Witam wszystkich serdecznie :-)
jedno marzenie- Building, Antenna, Span, Earth ===> B.A.S.E Jumping :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
voyteck
Reputacja: 2

Post autor: voyteck » wt 20 wrz 2016, 22:59

Czołem waćpannom i waszmościom. Jestem Wojtek i mam na imię Wojtek. Skaczę od 6 lat, ale mało, w sumie ponad 130 razy. Wiadomo, kasa. Zarejestrowałem się dość dawno temu, ale widzę, że jeszcze nic nie napisałem, chociaż czytam forum regularnie. Unikam obiektywu jak ognia i dotąd nie miałem sensownej fotki, a bez niej banują.

Awatar użytkownika
AngelikaR
Cyfra: 51
Licencja: A

Post autor: AngelikaR » wt 11 paź 2016, 21:07

Witam Wszystkich, ehhh... mój Avatar trochę "słaby", ale lepszy taki niż wcale :-D

Awatar użytkownika
Famas
Cool gość
Reputacja: 73
Cyfra: 82

Post autor: Famas » śr 12 paź 2016, 20:06

Cześć, kit z jakością avatara, ważne skoki ! Witaj na najlepszym forum spadochronowym!
Quis ut Deus.

Awatar użytkownika
adrian3miasto

Post autor: adrian3miasto » czw 13 paź 2016, 17:47

Nazywam się Adrian. Zgodnie z regulamin chcę się z Wami przywitać i napisać coś o sobie. Więc, cześć i czołem! Aktualnie mam 27 lat. Pochodzę z okolic Gdańska, stąd też pomysł na nick. Sportem interesuje się od dzieciństwa choć przez jakiś czas z własnego wyboru odłożyłem sporty na poczet innego życia. Od 2010 roku postanowiłem dalej kontynuować "zabawę" ze sportami. Biegam, ćwiczę siłowo. Lubię wspinać się na ściankach wspinaczkowych. Czasami zdarzy się polatać na paralotni (z pilotem). Uwielbiam zabawę z latawcem do powerkiting. Próbuje też swoich sił w chodzeniu na linie- slackline i gdzieś tam pojawia się muay-thai. Po za sportami interesuje mnie wszystko co związane z pierwszą pomocą i udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej. Hmmm.. Zdarzyło się też napisać książkę ale nie uważam się za pisarza, bardziej autora konkretnej publikacji, która będzie wydana pod koniec listopada bieżącego roku. Oczywiście też pracuje; jako pracownik administracji w centrum handlowym. Postem tym chcę Wam w ten sposób przedstawić czym się interesuję. Jeśli chodzi o skoki spadochronowe to nie mam na tą chwilę żadnych wykonanych ale zacząłem się interesować nimi. Czytanie postów na pewno umożliwi mi zdobycie kilku informacji. To chyba tyle jeśli chodzi o przywitanie. :)
"Musisz sam sobie zaufać, aby mogli zaufać Ci inni." - Pitagoras

krv
Cyfra: 1
Licencja: PJ(B)

Post autor: krv » czw 13 paź 2016, 18:56

Witam,
Mam na imię Przemek mam ukończone szkolenie PJ(b) z oddamy jak na razie jednym ale za to JAKIM ;) skokiem. Chce skakać więcej i myślę że dzięki forum znajdę kluby które mi to umożliwią

pozdro

Awatar użytkownika
MarcinW
Reputacja: 1
Cyfra: 1
Licencja: -

Post autor: MarcinW » ndz 16 paź 2016, 19:55

Witam wszystkich. Jestem Marcin z dolnegoslaska. Skok w tandemie zaliczony plus dziesięć minut w tunelu. Myślę o Szkoleniu affa oraz progresie do B na jednym wyjeździe do Hiszpanii.

Awatar użytkownika
Maciek P
Cyfra: 53
Licencja: B

Post autor: Maciek P » śr 19 paź 2016, 21:18

Witam wszystkich
Nowy skoczek wstępuje w wasze szeregi ;)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Martinez
Świeżonka
Reputacja: 28
Licencja: 007

Post autor: Martinez » czw 27 paź 2016, 17:46

Good afternoon badz dzien dobry. Marcin aka Martinez z tej storny komputera. Witam wszystkich skoczkow i nie-skoczkow.
Aktulanie Londyn ale mozna mnie tez zlapac raz do roku w Warszawie.
Plan the jump, jump the plan!

Dyskoteki, dziewczyny i ogolnie takie takie ale w miare to skydiving mnie kreci!

Moj niewielki fanpage, zapraszam :)

Awatar użytkownika
JacekW
Cyfra: 27
Licencja: 0

Post autor: JacekW » wt 01 lis 2016, 18:27

Witam wszystkich forumowiczów! Jestem Jacek. W tym roku zacząłem przygodę ze skokami chodź 10 lat temu znajomy ciągnoł mnie na skoki ;-). W przyszłym sezonie szykuje się na kurs AFF wiec cała zimę trening w tunelu. Mam nadzieje łyknąć trochę wiedzy z forum. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Marek H.
Reputacja: 1
Licencja: -

Post autor: Marek H. » sob 05 lis 2016, 06:55

Witam wszystkie Forumowiczki i Forumowiczów,
Mam na imię marek i jestem ( póki co ) naziemnym miłośnikiem skoków i czynnym pilotem PPG. Mam na koncie jeden tandem i parę minut w tunelu i coraz bardziej zastanawiam się nad kursem. Mam nadzieję, że obecnośc tutuaj pomoże mi rozwiać niektóre moje wątpliwości i w znaczącym stopiniu przyczyni się do podjęcia decyzji o skokach.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
PAF
Cyfra: 1000
Licencja: D
Kontakt:

Post autor: PAF » wt 15 lis 2016, 13:32

Jou... tu PAF i nadaje z 3miasta... mam parę różnistych skoków na koncie... i co najważniejsze mam też 10 lat przerwy w sporcie... :)

ODPOWIEDZ