Nie podoba mi się taki marketing

czyli czat, charakter testowy. Tu można sobie wszystko wyznać, pogadać o niczym, poplotkować itp.Tego raczej nie moderujemy.
Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 467
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Nie podoba mi się taki marketing

Post autor: iwan » pn 01 cze 2015, 09:16

Tu jest odpowiedni dział, do tego aby wyrazić swoją opinię.
Otóż nie podoba mi się taki marketing, w którym zachwala się zalety swojego przedsięwzięcia w wątku dotyczącym katastrofy ucznia.
Nie ma żadnych badań, które mogłyby potwierdzić pozytywny wpływ tunelu na oddzielenie się skoczka od samolotu
Moim zdaniem to bardzo wątpliwe, że tunel mógłby jakkolwiek pomóc w oddzielaniu się od samolotu podczas kursu static line.
W moim prywatnym odczuciu, takie zachowanie można porównać do zachowania hieny cmentarnej.
To robienie bałaganu, off topic a wszystko po to, żeby zachwalić swój tunel.

Spodziewam się zaraz personalnych ataków na mnie, na mój poziom wyszkolenia spadochronowego itp. W dupie to mam. Jeśli nadal Max będziesz doklejał bez sensu swoje reklamy do bardzo delikatnych wątków świeżych katastrof, będę dowalał ci ostrzeżenia, co w efekcie zablokuje konto i nie będzie mógł wcale się reklamować na tym forum :evil:
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
mathrick
Cool gość
Reputacja: 84
Cyfra: 130
Licencja: DFU C

Re: Nie podoba mi się taki marketing

Post autor: mathrick » wt 02 cze 2015, 12:21

IMHO zachowanie Maksa przekroczyło granicę dopuszczalnej reklamy wielokrotnie, i to nie tylko w ostatnim wątku. Jeśli ktoś robi profil na forum używany wyłącznie w celach reklamowych, a jednocześnie znaczna część postów nosi znamiona wycieczek osobistych, to coś jest mocno nie tak. Nie spotkałem człowieka na żywo i nie znam jego tunelu, ale jeśli zachowanie na żywo ma się jakkolwiek do tego, co prezentuje na forum, to wizyta w jego tunelu przed kursem nie tylko nie pomoże, ale znacząco zaszkodzi. Nie ma to jak pokazać sport od najgorszej możliwej strony przez plucie żółcią.

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » pt 19 cze 2015, 08:12

Temat został przez niego odświeżony. Zbiera minusy goniąc Pana Ciekawego Return z negatywną reputacją.
Coś, co w moim odczuciu całkowicie przekracza granice zachowania etycznego to sugestia, że rodzina może pozywać instruktorów spadochronowych za to, że przed kursem static line nie wysłali, albo nie zasugerowali szkolenia na tunelu.
Czasem wydaje mi się, że Max jest przedstawicielem grona osób cierpiących na sraczkę werbalną, czyli produkowanie wypowiedzi bez żadnej refleksji, beż żadnego sprzężenia zwrotnego. Tak otworzyło mu się okienko w skrypcie php3bb to będzie pisał.

Jeśli jednak nie ma zielonego pojęcia o dobrym szkoleniu spadochronowym to nie wiem, jak chciałby osiągać sukcesy w innych szkoleniach. Na tunelu też trzeba wykazać się dobrym przygotowaniem instruktorskim, zrozumieniem mechaniki powstawania błędów, psychiki człowieka, sposobu komunikacji. Te wszystkie cechy dobrego instruktora, moim zdaniem, opierają się o fundament jakim jest szacunek do drugiej osoby.
Tymczasem wydaje się, że Kopernik się pomylił.
Wszechświat krąży wokół Maxa i jego przenośnego tunelu. Reszta ma klękać.
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » pt 19 cze 2015, 09:42

Po ostatnim poście tego betonowego koleżki nie wytrzymałem i dałem bana. Może napisałem trochę za bardzo wulgarnie, przepraszam ale to było już za dużo nawet jak na mnie. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem, choć ograniczonych ludzi czasem spotykałem na swojej drodze. Może i ja jestem ograniczony, zapewne w jakimś zakresie tak, ale pisanie, że ludzie żyliby gdyby mieli wcześniej trening na tunelu świadczy, że ten gościu ma jakieś odchyły psychiczne.

Awatar użytkownika
PanCiekawyReturn
Cool gość
Reputacja: -24

Post autor: PanCiekawyReturn » pt 19 cze 2015, 14:10

iwan pisze:...goniąc Pana Ciekawego
.
Tak, wiem ze robię tutaj za Stonoge

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » pt 19 cze 2015, 14:23

Fakt, ale na tle Maxa aż Cię polubiłem

Awatar użytkownika
Tatjan
Maniak
Reputacja: 51
Licencja: SK D USPA D-31279

Post autor: Tatjan » wt 23 cze 2015, 08:31

Stonoga to wariat albo pożyteczny idiota. A Ty Panie Ciekawski tylko marudny jesteś jak wujek u cioci na imieninach. Ale masz zaletę: czasem zmusisz do sformułowania na piśmie tego co niewypowiedziane.

ODPOWIEDZ