Fidel padl.

czyli czat, charakter testowy. Tu można sobie wszystko wyznać, pogadać o niczym, poplotkować itp.Tego raczej nie moderujemy.
Awatar użytkownika
Martinez
Świeżonka
Reputacja: 28
Cyfra: 0
Licencja: 007

Fidel padl.

Post autor: Martinez » sob 26 lis 2016, 11:47

Tak,padl. Nalezalo mu sie. 90 lat. Nie bede tu stawiac swieczek ani tym podobnych. Ja goscia srednio pamietam, bardziej jako dziadka, ktory rujnuje kraj. Ale jak macie jakies wspomninia o nim( glownie Ci starsi), to zapraszam aby sie podzielic, jakies ciekawostki, moze Fidel tez ma tandem na koncie? ;-)
Osobiscie na Kubie nie bylem, fundusz inwestycyjny jeszcze nie pozwala. Moze ktos z Was?
Plan the jump, jump the plan!

Dyskoteki, dziewczyny i ogolnie takie takie ale w miare to skydiving mnie kreci!

Moj niewielki fanpage, zapraszam :)

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 467
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Re: Fidel padl.

Post autor: iwan » sob 26 lis 2016, 17:29

9 dych w tak zdrowym kraju, zażywając sportu, kto by pomyślał, że tak młodo kopnie w kalendarz?
Załączniki
castro.jpg
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
Martinez
Świeżonka

Post autor: Martinez » ndz 27 lis 2016, 15:00

Cale zycie nic co "amerykanskie" i dozyl 90 :D
Ciekawi mnie dalszu los Kuby. Czy otworza sie czy dalej izolacja.

Dyskoteki, dziewczyny i ogolnie takie takie ale w miare to skydiving mnie kreci!

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » ndz 27 lis 2016, 16:37

Umarł w "black friday", krzywy uśmiech losu. Widziałem też fajne memy "Che Fidel, Che Che" ;D No pożył sobie trochę. A Kuba otwiera się ponoć na piwo bo turyści straszne ilości wypijają i miejscowe browary nie dają rady
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
Martinez
Świeżonka

Post autor: Martinez » ndz 27 lis 2016, 20:23

Po nitce do klebka...najpierw browar a skonczy sie na tym, ze "Wujek Sam" zaimplementuje tam swoja demokracje. Kubanczycy w szoku beda, pewnie trzeba bedzie ich do rezerwatow wsadzic jak Indian.

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » pn 28 lis 2016, 08:22

Ale Wujek się zaklina, że nie będzie prowadził żadnych działań zewnętrznych, tylko skoncentruje się na budowaniu great America, może Kubą zaopiekuje się Włodek ze wschodu?

Awatar użytkownika
Martinez
Świeżonka

Post autor: Martinez » pn 28 lis 2016, 18:30

Trafna uwaga. Juz raz "koledzy ze wschodu" tam byli ze swoim arsenalem. Kto wie czy odpowiedzia Wladka na patrioty nie beda ich buki ^^

Rzuilo mi sie w oczy, ze Fidel spal z 35,000 kobiet :-D Chyba wychodzi na to, ze seks to jednak nie samo zdrowie!

ODPOWIEDZ