Praca: Ratownik Medyczny

czyli czat, charakter testowy. Tu można sobie wszystko wyznać, pogadać o niczym, poplotkować itp.Tego raczej nie moderujemy.
Awatar użytkownika
yyoex
Cool gość
Reputacja: 104
Kontakt:

Praca: Ratownik Medyczny

Post autor: yyoex » ndz 11 gru 2016, 16:05

Szukamy Ratowników medycznych do pracy w Berlinie. Jak ktoś zainteresowany - więcej na priv.
have a nice day
jörgen
Member of the "Beef", SRA 5425, SRA-GW 12, Muff # 5126

Awatar użytkownika
mati83
Nielot
Reputacja: 31
Cyfra: 40

Re: Praca: Ratownik Medyczny

Post autor: mati83 » czw 15 gru 2016, 08:01

Żebyś Ty mnie to Kiler napisał jakiś rok temu... ;) Ech... ;)
"Why walk when you can fly..."

Awatar użytkownika
Muppet
Cool gość
Reputacja: 250
Cyfra: 1200
Licencja: D

Post autor: Muppet » czw 15 gru 2016, 23:09

ale jaja... :-) z całym szacunkiem Jorgen... ale co się dzieje.... Polacy wyjeżdżają z Polski.... fachowcy są chetnie poszukiwani w zachodnich krajach... to ja się pytam... "co z tą Polską..." acz i Tomasza Lisa zdjęli... może i off top... ale kurwa... jak tak dalej pójdzie to kim będziemy i po co??? Nie jesteśmy jeszcze tak starzy (choćby ja , Iwan i wielu innych) al e w spadochroniarstwie desantowym Polacy mieli najlepsze notowania w kwestii urazowości, celności itp... - i zawsze była walka o (kasę) przychylność aeroklubów czyli samolot....teraz z problemem samolotu borykają się wszyscy... organizatorzy skoków... a jak się uda to rewelacja...

Awatar użytkownika
mati83
Nielot
Reputacja: 31
Cyfra: 40

Post autor: mati83 » pt 16 gru 2016, 00:52

"Dobra zmiana" kurwa jego mać... ;/
Mówisz, że fachowcy są chętnie poszukiwani za granicą, a w Polsce jest jak jest... Stary, ja jako ratownik jestem w pracy ok 350h w miesiącu! I uwierz mi, nie jestem rekordzistą. Bywa tak, że wychodzę do pracy na kilka dni. Jem byle jak, śpię byle jak, jestem chronicznie zmęczony i wkurwiony, bo byle menel może sobie wezwać karetkę i wytrzeć mną swoja zachlaną mordę! Wszyscy nas maja w dupie, począwszy od pacjentów, ich rodzin, przez dyspozytorów numeru alarmowego, lekarzy na izbach przyjęć, a na moim własnym kierownictwie kończąc... Działam na auto pilocie, na pamięci mięśniowej, bo przy tak małej ilości snu i tak dużej ilości wyjazdów do biegunek, bólu głowy, kaszlu czy nawet kaca inaczej się nie da... I tak jest w tym całym - smutnym jak pizda - kraju! Tylko czekać, aż cały ten system pierdolnie! Przy czym nie ma absolutnie żadnej możliwości rozwoju, awansu... a o emeryturze mogę sobie ciepło pomarzyć... Zarobki? W tym zawodzie nie zarabia się umiejętnościami, wykształceniem, odbytymi kursami, wiedzą... tu się zarabia tylko i wyłącznie przepracowanymi godzinami... Pracuję jako ratownik medyczny w pogotowiu od 9,5 roku, z czego jakieś 7,5 roku na 2, czasem 3 etaty... W między czasie kończyłem studia, za które nie dostałem nawet złotówki do pensji, a które kosztowały mnie kilkanaście tysięcy złotych i bardzo wiele nieprzespanych nocy...
I teraz wróćmy do pytania... Jak to jest, że ludzie chcą stąd spierdalać? No, kurwa nie wiem... ;/ Przecież nadeszła "dobra zmiana"...
"Why walk when you can fly..."

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 467
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Post autor: iwan » pt 16 gru 2016, 15:10

Ostatnio do naszej bazy zawitał ratownik medyczny, który po wizycie w Anglii doszedł do wniosku, że absolutnie nie ma sensu się wyniszczać w Polsce. Powiedział, że pracuje się mniej, w lepszych warunkach za sporo większe pieniądze, więc dlaczego miałby marnować resztę życia skoro i tak nikomu na jego robocie nie zależy.
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
maras177
Reputacja: 0
Cyfra: 1100
Licencja: fai
Kontakt:

Post autor: maras177 » pt 23 gru 2016, 12:33

Ja mogę dobić kogoś w razie czego jak trzeba bedzie

Awatar użytkownika
yyoex
Cool gość
Reputacja: 104
Kontakt:

Post autor: yyoex » pt 23 gru 2016, 19:46

maras177 pisze:Ja mogę dobić kogoś w razie czego jak trzeba bedzie
proszę na mail.
have a nice day
jörgen
Member of the "Beef", SRA 5425, SRA-GW 12, Muff # 5126

HaysHealthcare
Reputacja: 0
Cyfra: 1
Licencja: no

Post autor: HaysHealthcare » pn 16 sty 2017, 17:29

witam serdecznie,

Poszukuje do pracy raownikow medycznych do Angli,jezeli znajduja sie na forum osoby ktore bylyby zainteresowane praca w Wielkiej Brytani bardzo prosze o kontakt. Bardzo dobre warunki pracy i wysokie wynagrodzenie za mniej godzin pracy!!

Pozdrawiam,
Karolina

Awatar użytkownika
Martinez
Świeżonka
Reputacja: 28
Cyfra: 0
Licencja: 007

Post autor: Martinez » pn 16 sty 2017, 19:31

Heh, niedlugo bedzie tutaj tablica ogloszen z praca za granica :D

Ivan nie masz tam czegos u siebie? Ja wszystko, o panie, wszystko, wyrzucanie smieci, mycie okien, pranie,sprzatanie, gotowanie, psa na spacer, basen umyc, saune wyczyscic. Oby tylko starczylo na bilety do Droniera. Ja cichy i spokojny,prosty chlopak z prostej ulicy z prostej pod warszawskiej miesciny, kawaler bez nalogow(tak rzucilem fajki niemalze 2miesiace temu), przytule, wyslucham, pogadam, wina doleje, trawe skosze, muzyke puszcze ^^
Plan the jump, jump the plan!

Dyskoteki, dziewczyny i ogolnie takie takie ale w miare to skydiving mnie kreci!

Moj niewielki fanpage, zapraszam :)

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » wt 17 sty 2017, 08:42

;) nic nie jest niemożliwe
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
Martinez
Świeżonka
Reputacja: 28
Cyfra: 0
Licencja: 007

Post autor: Martinez » wt 17 sty 2017, 20:17

Mam nawet takiego motywatora przyczepionego przy lozku, odrecznie napisanego na kawalu karteczki, wiec jak sie budze to od razu widze "uwierz w niemozliwe".
Plan the jump, jump the plan!

Dyskoteki, dziewczyny i ogolnie takie takie ale w miare to skydiving mnie kreci!

Moj niewielki fanpage, zapraszam :)

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » śr 18 sty 2017, 13:34

Dość skutecznie tworzymy pewną przestrzeń, gdzie można sobie coś dla siebie wykreować. Ale nie tworzymy etatów, nie dajemy gwarancji, bo to niszczy ludzką kreatywność. Nic nie jest niemożliwe, to hasło które trzeba traktować z pewnym dystansem ale jest ono bardzo prawdziwe.

ODPOWIEDZ