Jakie tunele znacie godne polecenia?

Informacje dotyczące tuneli aerodynamicznych. Imprezy, ceny szkoleń, opinie o instruktorach

Moderator: łosiu

Awatar użytkownika
łosiu
Administrator
Reputacja: 92
Cyfra: 38
Licencja: CPL(A)
Kontakt:

Re: Jakie tunele znacie godne polecenia?

Post autor: łosiu » wt 06 paź 2015, 13:42

Słuszna uwaga, nawet i we flyspot wybudowanym za grube miliony :) można polatać za 1200 pln za 30 min
pain is temporary... quitting lasts forever...
http://latasie.pl

Awatar użytkownika
łosiu
Administrator
Kontakt:

Post autor: łosiu » wt 06 paź 2015, 14:33

A tak swoją drogą jeżeli ktoś jest zainteresowany lataniem w tunelu zapraszam do "GDZIE, JAK I ZA ILE POLATASZ" gdzie okaże się, że od MAXFLY droższe jest chyba tylko bottrop :)

comandos82

Post autor: comandos82 » śr 07 paź 2015, 00:02

Witam, wywołany do tablicy przez starszych userów, śpieszę odpowiedzieć, a mianowicie "łosiu" nie wiem co masz na myśli w swojej wypowiedzi i co nią insynuujesz...bo nie za bardzo kumam.....że co, że Maxfly założył na moje dane nowe konto aby zareklamować swój tunel....? A co, inni nie mogą tego zrobić z czystej grzeczności, a nie dla poklasku, skoro skorzystali i na własnej skórze przekonali się, że jest tego wart....liczę na sensowne i logiczna odpowiedź oraz przeprosiny, bo forum śledzi i czyta setki userów....a Twoja uszczypliwa wypowiedź jest nie na miejscu......odpowiadając drugiemu userowi o nicku "yyoex", to podane przez Ciebie porównanie kosztów w tunelu Hurricane Academy z tunelem Maxfly też nie do końca odzwierciedla to co chciałeś pokazać, a mianowicie, Twoje porównanie pokazuje tylko różnicę przy czystym starcie, stawiając w niekorzystnym świetle ten nasz Polski, a co za tym idzie wprowadza innych w błąd. Nie bierzesz pod uwagę, innych kosztów, które również mają wielkie znaczenie dla zwykłego Kowalskiego....mianowicie, koszty dojazdu do wymienionych tunelu, wyżywienia i ewentualne zakwaterowania...! Mam nadzieję, że moja odpowiedź nikogo z Was nie uraziła, a dała jakiś obraz innym co do realnych kosztów korzystania z tuneli...akurat w tym przypadku Hurricane Academy i Maxfly. Blue sky Wojtek

Awatar użytkownika
yyoex
Cool gość
Reputacja: 104
Kontakt:

Post autor: yyoex » śr 07 paź 2015, 10:06

comandos82 pisze:odpowiadając drugiemu userowi o nicku "yyoex", to podane przez Ciebie porównanie kosztów w tunelu Hurricane Academy z tunelem Maxfly też nie do końca odzwierciedla to co chciałeś pokazać, a mianowicie, Twoje porównanie pokazuje tylko różnicę przy czystym starcie, stawiając w niekorzystnym świetle ten nasz Polski, a co za tym idzie wprowadza innych w błąd. Nie bierzesz pod uwagę, innych kosztów, które również mają wielkie znaczenie dla zwykłego Kowalskiego....mianowicie, koszty dojazdu do wymienionych tunelu, wyżywienia i ewentualne zakwaterowania...! Mam nadzieję, że moja odpowiedź nikogo z Was nie uraziła, a dała jakiś obraz innym co do realnych kosztów korzystania z tuneli...akurat w tym przypadku Hurricane Academy i Maxfly. Blue sky Wojtek
Tak, bo sam pisales:
comandos82 pisze:fajny ośrodek, ..., który nie ma zbyt wygórowanego cennika
Oczywiście jest to "oczywistą oczywistością" że, ktoś kto mieszka w czy k. Bydgoszczy nie ma dodatkowych kosztów. Ogólne koszty mogą wiec być niższe. Tylko już "zwykły Kowalski" z Krakowa może to widzieć inaczej. Nie tylko z uwagi na
łosiu pisze:...nawet i we flyspot ... można polatać za 1200 pln za 30 min
comandos82 pisze:wprowadza innych w błąd
Kto kogo?
have a nice day
jörgen
Member of the "Beef", SRA 5425, SRA-GW 12, Muff # 5126

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 467
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Post autor: iwan » śr 07 paź 2015, 10:08

Odnoszę wrażenie po stylu pisania, że zbanowany Maxfly znowu wrócił trollować forum.
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
łosiu
Administrator
Kontakt:

Post autor: łosiu » śr 07 paź 2015, 12:09

comandos82 pisze:.....że co, że Maxfly założył na moje dane nowe konto aby zareklamować swój tunel....? A co, inni nie mogą tego zrobić z czystej grzeczności, a nie dla poklasku, skoro skorzystali i na własnej skórze przekonali się, że jest tego wart....liczę na sensowne i logiczna odpowiedź oraz przeprosiny, bo forum śledzi i czyta setki userów....a Twoja uszczypliwa wypowiedź jest nie na miejscu......
@Wojtek, nie widzę w swojej wypowiedzi nic za co miałbym Ciebie przepraszać.
W dziale "Gdzie, jak i z ile polatasz" znajdziesz informacje o najbliższych dla nas, mieszkańców Polski tuneli. Jest tam również informacja o tunelu Maxa, więc reklamując jego tunel jako tańsza alternatywa dla tuneli wybudowanych za miliony mijasz się z prawdą, bo w odróżnieniu od tunelu w Prądkach pod Bydgoszczą, pozostałe tunele oferują konkurencyjne ceny, całoroczne latanie i dużo większe zaplecze instruktorskie. W Polsce poza Maxem mamy jeden w Ożarowie pod Warszawą, a drugi w Lesznie /k Poznania.

Jeżeli ktoś ma bliżej do Bydgoszczy to jak ma ochotę i na głowę nie pada niech korzysta. Ty skorzystałeś, jesteś zadowolony - SUPER!. ALE NIE REKLAMUJ PODAJĄC NIEPRAWDZIWE INFORMACJE. TAM NIE MA DUŻO NIŻSZYCH CEN, SĄ PODOBNE A CZASEM NAWET WYŻSZE NIŻ NA INNYCH TUNELACH.
Tyle ode mnie.

comandos82

Post autor: comandos82 » śr 07 paź 2015, 16:43

...Szanowni spadochroniarze, tak jak napisałem wyżej, każdy ma prawo skorzystać z takiego ośrodka, na którego go stać pod każdym względem, czy będzie chciał na świeżym powietrzu, jak u Maxfly, czy w ciepełku jak w Ożarowie czy Lesznie...to już każdego indywidualna sprawa...i mnie czy Wam nic do tego...tak samo, jak nikogo swoim wcześniejszym postem nie wprowadzam w błąd....ot, uzasadniłem swoją wypowiedź, bo tak należało....! Idąc dalej, za co został zbanowany Max, tego nie wiem i nie mam zamiaru dociekać...ja wyraziłem swoje zdanie, do czego miałem i mam prawo....zapoznałem się z regulaminem i zg. z nim postępuję i w przyszłości będę postępował, macie to u mnie jak w banku :-) jakem stary komandos :-) ps.1 iwan, zapewniam Cię, że moja osoba nie ma nic wspólnego z trolowaniem Maxa i na 100% ja to ja, a nie Maxfly :-) ps.2 łosiu, za co miałeś mnie przeprosić, a za to, że insynuowałeś mi na forum, że ja to Maxfly...za to...!!! Blue sky

Awatar użytkownika
łosiu
Administrator
Kontakt:

Post autor: łosiu » śr 07 paź 2015, 18:02

Jeżeli Ty to Ty i poczułeś się urażony to przepraszam.
Ale Twój post wygląda jak reklama MaxFlya w której piszesz np. o "DUŻO NIŻSZYCH KOSZTACH" co jest nieprawdą!!!.

A skoro już wspomniałeś o regulaminie, to wstaw proszę swoje zdjęcie do avatara.

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » śr 07 paź 2015, 19:21

W ostrzeżeniu już uprzedziłem comandos82'a o tym, że konto zostanie skasowane wraz z postami, jeśli nie pojawi się zdjęcie
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

comandos82

Post autor: comandos82 » śr 07 paź 2015, 23:50

....łosiu, przyjmuje przeprosiny...., a teraz do iwana, z całym szacunkiem do Ciebie, którego cenię nad wyraz, ale nie wiem kiedy mnie uprzedziłeś...nawet teraz, aby być z Tobą w porządku sprawdziłem pocztę e-mail i konto na FS....:-( nie było i nie ma żadnego ostrzeżenia...ale spokojnie, już w ciągu dnia chciałem wstawić fotkę, ale ciągle za duży format i program mi wywalał....muszę zmniejszyć poniżej 39 kb....bo nawet ponad 40 kb wywalało...dajcie mi czas....a sami się przekonanie, że ja to ja....:-) blue sky Wojtek

comandos82

Post autor: comandos82 » czw 08 paź 2015, 00:05

...sorki, już doszedłem do tego, że iwan wysłał mi wiadomość na pw. widzicie ile się muszę uczyć, jak będziecie w moim wieku, też możecie mieć problemy z serwowaniem po necie....nie wszystko zauważycie...taka jest starość... ;-) popatrzcie na mój wiek....dajcie mi troszkę czasu, muszę kogoś poprosić o zmniejszenie fotki - awatarka, abym mógł się zaprezentować, że ja to ja.... :-D blue sky

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » czw 08 paź 2015, 08:42

No jasne, jasne. Ale dla zmotywowania do nauki obróbki graficznej dam drugie ostrzeżenie. Bo tak fajnie jest, tak nikt nie wie o co chodzi, i takie masz radosne te wpisy, taki swój komandziocha jesteś

comandos82

Post autor: comandos82 » czw 08 paź 2015, 16:50

....spełniłem wymogi regulaminu wielce szanowny adminie - iwanie :-) awatarek czyli mój wizerunek jest załączony, czy Wam się spodoba czy nie, to insza sprawa...:-) nie ukrywam, że mnie trochę czasu, a przede wszystkim zdrowia kosztowało...:-) blue ski

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Kontakt:

Post autor: iwan » czw 08 paź 2015, 20:13

Nie ma co dramatyzować, to nie jest takie trudne a jak wewnętrzne potrzeby pchają ku aktywności internetowej to takie umiejętności są bardzo potrzebne

Awatar użytkownika
Pioter
Nielot
Reputacja: 2
Cyfra: 42

Post autor: Pioter » czw 03 mar 2016, 01:37

Różni, różnie gadają ja do pierwszych lotów polecam swój tunel ;) Dla niewtajemniczonych jest to Maxfly :-D Tunel nabyty od "Max'a" w tej chwili jest w trakcie kolejnych "modernizacji" docelowa prędkość 210 km/h + (na filmie 180km/h). Tunel na sezon zimowy zostanie zabudowany - będzie służył całorocznie. Po mimo byle jakiej opinii na tym forum, nazwa zostanie niezmienna, dziwnie by brzmiało "Tunel DlaExtremalnych" prawda ;)
Dodam, że w tunelu można latać spokojnie RW2. W obecnej konfiguracji tunel spełnia wymogi wymagane do szkolenia przyszłych adeptów spadochroniarstwa co poprą latający w nim i szkolący swoich uczniów Instruktorzy spadochronowi z okolic Bydgoszczy ;-)

Słowem podsumowania, jest dobrze a będzie jeszcze lepiej, zapraszam serdecznie Forumowiczów do DlaExtremalnych.pl w słoneczny ciepły weekend z całą rodziną na testy tunelu (dla latających samodzielnie forumowiczów specjalna cena info na PW) :)

ODPOWIEDZ