Polecamy instruktorów tunelowych

Informacje dotyczące tuneli aerodynamicznych. Imprezy, ceny szkoleń, opinie o instruktorach

Moderator: łosiu

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 467
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Polecamy instruktorów tunelowych

Post autor: iwan » pt 17 paź 2014, 10:25

Dobry wątek, aby polecić kogoś godnego polecenia. Raczej wolałbym aby nie był to wątek hejtowy, że do tego chuj@ nigdy nie idźcie ;)
Ludzie szukają instruktorów, wielu z Was już korzystało z tunelu więc macie swoje doświadczenia. Oczywiście najlepiej gdybyście mieli okazję działać z różnymi instruktorami i móc wybrać tego, który Wam pasował najbardziej.

Moim typem jest Carlos, z którym współpracowałem gdy latał jeszcze w Bottrop
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
Robert1975
Nielot
Reputacja: 1

Re: Polecamy instruktorów tunelowych

Post autor: Robert1975 » śr 24 gru 2014, 23:02

Moim typem jest "Trener" Znajdziecie go w PETE
Idę wolno, nie cofam się nigdy.
A.Lincoln

Awatar użytkownika
Muppet
Cool gość
Reputacja: 250
Cyfra: 1200
Licencja: D

Re: Polecamy instruktorów tunelowych

Post autor: Muppet » sob 27 gru 2014, 15:36

W USA polecam np. Joe Winters-a - jest nie tylko "szczurem tunelowym" ale doświadczonym spadochroniarzem. Do tego to sympatyczny człowiek z dużą dawką umiejętności dydaktycznych oraz nie patrzący na szkolenie przez pryzmat $$$. W Polsce część instruktorów tunelowych zaczęło dopiero swoją przygodę z "nauczaniem" w tunelu, mimo, że sami świetnie latają to część z nich ćwiczy "dydaktykę" bo to, że ktoś coś świetnie umie, nie znaczy, że równie świetnie potrafi tą wiedzę przekazywać - ponieważ mało latałem w polskich tunelach, głównie w Lesznie, to trudno o ocenę ale myślę, że Yeti zasługuje na uwagę.

ODPOWIEDZ