Wasze opinie o instruktorach tandemowych

Gdzie można skoczyć, opinie o instruktorach, ceny, informacje

Moderator: łosiu

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 467
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Wasze opinie o instruktorach tandemowych

Post autor: iwan » pt 17 paź 2014, 10:38

Forum ogólnopolskie, każdy może się rejestrować i o ile przestrzega prostych zasad pisania, może sobie działać radośnie. Miejsce wydaje się więc być dobrym źródłem opinii.
Na stronach internetowych każda pliszka swój ogonek chwali. Każdy instruktor ma "olbrzymie doświadczenie i jest profesjonalistą" a każdy podmiot to "zajebista, największa, najlepsza szkoła spadochronowa" no i oczywiście "stanowią zespół pasjonatów"
No tak jest i nic się z tym nie zrobi.
Każdy ma jednak prawo umieszczać informacje o instruktorach (o mnie możecie sobie odpuścić zarówno hejt jak i pochwały bo i tak już w Polsce skakał nie będę ;p)
Piszcie sobie o tych, co skaczą dla tych, którzy zamierzają skoczyć.
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
Robercik
Nielot
Reputacja: 3
Cyfra: 2

Re: Wasze opinie o instruktorach tandemowych

Post autor: Robercik » sob 14 sty 2017, 11:12

Może ja się wypowiem w tym temacie jako że wykonałem na chwilę obecną dwa skoki tandemowe. Skoki były wykonane na podkarpaciu. Pierwszy skok wykonałem w klubie w Mielcu . Instruktor jak i inni skoczkowie byli sympatycznymi osobami . Skok wykonałem z 4000 metrów. Koszt coś około 1200 zł niepamietam dokładnie z dwoma kamerami . Skok wykonałem z cessa ale jaki to był model to już niepamietam. Klub zmienił miejsce skoków na Laszki koło Przemyśla. Były jakieś problemy z właścicielem hangaru czy coś takiego nie chce pisać bzdur ale w każdym bądź razie ekipa skacze w Laszkach i bardzo polecam tą grupę. Drugi skok był w Krośnie . Koszt skoku nieco tańszy z powodu niższego skoku a dokładnie z 3000 metrów. Tutaj także instruktor jak i inni skoczkowie byli sympatyczna ekipą . Ci ludzie znają skoczków z Laszek . Chyba kiedyś z nimi skakali . Polecam ich. W obu przypadkach koszt zrobienia aff jest inny . W Laszkach droższy ale skaczemy z większej wysokości. To tak jako ciekawostka że tak powiem. Z mojego doświadczenia to chyba tyle. Pozdrawiam
Widać co tu napisałem ?

ODPOWIEDZ