Gdzie można skoczyć w tandemie

Gdzie można skoczyć, opinie o instruktorach, ceny, informacje

Moderator: łosiu

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 467
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Gdzie można skoczyć w tandemie

Post autor: iwan » pt 17 paź 2014, 10:34

Siłą rzeczy potrzeba było założyć ten wątek na forum. Coraz więcej odwiedzających i coraz więcej osób, chce się czegoś dowiedzieć. Może tu znajdą opinie, których będą poszukiwać.

Na witrynie Tandemy.PL zebrałem listę kontaktów do pilotów tandemowych. Nie są to wybrańcy, tylko ci, którzy chcieli poinformować na tej witrynie o sobie. Wizytówki instruktorów są darmowe, chodzi o to, aby pasażerowie mogli znaleźć sobie swojego instruktora. Gdzie skoczyć w tandemie w Polsce?
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 467
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Re: Gdzie można skoczyć w tandemie

Post autor: iwan » ndz 17 maja 2015, 17:28

Szanowni czytelnicy. Informacje na temat tandempilotów zebrałem na podstawie informacji dostarczonych przez nich samych.
Jeśli wiecie, lub jesteście przekonani, że jest inaczej to pod tym wpisem jest takie prostokątne okienko. Należy napisać. Umiecie już to robić, bo piszecie do mnie na priv. To jest forum dyskusyjne i po to zostało stworzone, aby wymieniać się informacjami.
Nie czuję się w obowiązku, aby jeździć po Polsce (bo mam daleko) i sprawdzać, czy instruktor kłamie, czy pisze prawdę.
Wiecie - piszecie i dla następnych jest informacja, że np jakiś trzpiot wcale nie skacze tam, gdzie napisał.
Proste?
Dziękuję za uwagę ;)
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

ODPOWIEDZ