jakie uprawnienia do skoku w tandemie

Gdzie można skoczyć, opinie o instruktorach, ceny, informacje

Moderator: łosiu

Awatar użytkownika
łosiu
Administrator
Reputacja: 92
Cyfra: 38
Licencja: CPL(A)
Kontakt:

Re: jakie uprawnienia do skoku w tandemie

Post autor: łosiu » pn 23 lis 2015, 17:44

No faktycznie zakrawa na lekką paranoję. Tak jak Famas pisał w innym poście, wybierz strefę na której chcesz męża "wyrzucić", i zapytaj ich o szczegóły techniczne.
pain is temporary... quitting lasts forever...
http://latasie.pl

Awatar użytkownika
Muppet
Cool gość
Reputacja: 250
Cyfra: 1200
Licencja: D

Re: jakie uprawnienia do skoku w tandemie

Post autor: Muppet » pn 23 lis 2015, 19:54

Pani Karolino - jak najbardziej istnieje rejestr personelu lotniczego, który prowadzi Urząd Lotnictwa Cywilnego bo właśnie ten Urząd wydaje uprawnienia instruktorom i tandempilotom oraz pozostałym skoczkom spadochronowym. Niemniej, proszę mi wierzyć - świat spadochronowy jest bardzo mały i polscy instruktorzy zazwyczaj się znają a juz na pewno znają ich właściciele czy zarządzający strefami spadochronowymi. Każda strefa spadochronowa sprawdza uprawnienia i ich ważność nie tylko instruktorów a wręcz wszystkich skoczków, którzy na tej strefie chcą skakać. Proszę też pamiętać, że aby rozpocząć szkolenie tandem pilota w Polsce, trzeba mieć minimum 1000 (tysiąc) skoków, odbyć szkolenie i zdać egzaminy. Kazdy z nas ma świadomość, że bierze zdrowie i życie tandem pasażera w swoje ręce, dlatego przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nie wiem, czy Panią to uspokoi ale tandem pilot w sytuacji awaryjnej nie odpina pasażera aby ratować siebie - zatem w trakcie skoku ma na uwadze równiez swoje życie. Proszę odezwać się do mnie na priv - jak mi Pani napisze z jakiego jest miasta, to polecę Pani najbliższą strefę zrzutu i najbardziej doświadczonych tandem pilotów.

ODPOWIEDZ