Sprzedam wyposażenie: kask, wysokościomierze, kombinezon, okulary, bluza i czapka

Moderator: Konstanty

Awatar użytkownika
olo
Reputacja: 0
Cyfra: 50
Kontakt:

Sprzedam wyposażenie: kask, wysokościomierze, kombinezon, okulary, bluza i czapka

Post autor: olo » pn 11 wrz 2017, 15:49

--
Tutaj zdjęcia >>>>>>http://www.wydawca.net/skydiving.htm

Sprzęt ma niecałe siedem lat. Skompletowałem go jesienią i zimą 2010/2011 roku, a potem używałem do 2013 roku, i raz w 2014 roku (jeden skok w sezonie). Wyskakałem na nim ok. 55-60 skoków. Polar i czapkę włożyłem raz. Nie przedłużyłem świadectwa i chyba do skoków nie wrócę, zatem sprzedaję: kask, okulary, wysokościomierze (zegarowy i akustyczny), kombinezon oraz bluzę i czapkę.
--
Kask jest jak widać open face z włókna węglowego. Nie pamiętam nazwy firmy (na zdjęciu jest logo). Rozmiar 58 cm (mierzone przez środek czoła tuż nad uszami) czyli L/XL. Widoczne drobne ryski. Nie jest przepocony, nigdy nie był prany. W wyściółce miejsce na dwa wysokościomierze akustyczne. Okulary (gogle) Wing w wersji bezbarwnej. Wysokościomierz Barigo, ze skalą 0-4000 m, tarcza biała, pole czerwone od 0-800 m. Wysokościomierz akustyczny Dytter (ze sprawnymi bateriami) trochę archaiczny ale wciąż spełnia swoje zadanie.
--
Kombinezon był szyty na miarę przez Panią Katarzynę Luzar. Wymiary (cm): wzrost 175, pas 90, biodra 96, piersi 102, ramiona 123, krok (nogawka) 81, rękaw 54, szyja (kołnierz) 41, a do tego ważę 76 kg. Prałem go raz i widać, że był używany i nie zawsze poprawnie wyhamowałem czaszę, ale nie jest zniszczony. Wewnątrz jest kieszonka, w kieszonce zaciągałka do loopa. Z perspektywy czasu uważam, że kombinezon jest nieco za mały – czyli byłby lepszy na nieco szczuplejszego skoczka niż na moje, szczególnie obecne wymiary (podane wyżej).

Do tego jest bluza polarowa z logo LotniczaPolska.pl w rozmiarze L oraz czapka. Jako, że cena nowego wysokościomierza to ok. 590 zł i za sam kask zapłaciłem 900 zł całość oddam za 1600 zł. Gdyby ktoś był zainteresowany zakupem pojedynczych elementów podaję moje propozycję: kask: 750, wysokościomierz 450, kombinezon 250, Dytter 75, gogle 30, polar 120, czapka 40. Wysyłka kurierem po wpłacie na konto albo odbiór osobisty w Opolu. Z poważnym człowiekiem mogę trochę negocjować. tel. 513-399-608

Tutaj zdjęcia >>>>>>http://www.wydawca.net/skydiving.htm
"Modliszka" - polska powieść spadochronowa

Awatar użytkownika
olo
Kontakt:

Re: Sprzedam wyposażenie: kask, wysokościomierze, kombinezon, okulary, bluza i czapka

Post autor: olo » pn 11 wrz 2017, 16:34

Czapki już nie ma. Sprzedana.

Awatar użytkownika
olo
Kontakt:

Re: Sprzedam wyposażenie: kask, wysokościomierze, kombinezon, okulary, bluza i czapka

Post autor: olo » śr 20 wrz 2017, 19:44

Dytter też sprzedany, czyli cena za całość spada do 1400 zł.

ODPOWIEDZ