Kupię stare taśmy nośne

Oferty komercyjne, sklepy, kursy AFF i pozostałe niepasujące do powyższych kategorii

Moderator: Konstanty

Awatar użytkownika
chris61
Reputacja: 0
Cyfra: 746

Kupię stare taśmy nośne

Post autor: chris61 » czw 06 lut 2014, 14:51

Cześć, poszukuję dwóch starych taśm nośnych z pętelką i kółeczkami do systemu wypinania. Pomogą mi w realizacji skoku, którego w Polsce jeszcze nie było, wyjawię jak zrobię i załączę filmik.
Pozdrawiam
Krzysztof

mariusz.hc

Re: Kupię stare taśmy nośne

Post autor: mariusz.hc » czw 06 lut 2014, 20:39

Lepiej jakbyś powiedział coś po krótce o tym dziewiczym skoku .. bo może sie tak zdarzyć że nie zdążysz tego wyjawić :idea:

Awatar użytkownika
chris61

Post autor: chris61 » pt 07 lut 2014, 00:42

Mariusz dzięki za wykazaną troskę. Skok będzie nietypowy to prawda, ale bezpieczny na tyle ile może być. Do dyskusji nie na tym forum bo dotyczy BASE i wingsuit a także Kieragu i paralotniarstwa. Jestem jeszcze do tego płetwonurkiem, ale na razie nie łączę jeszcze tych przyjemności :lol:
Pozdrawiam
Krzysztof

mariusz.hc

Post autor: mariusz.hc » pt 07 lut 2014, 12:35

Ależ dlaczego nie na tym forum ,taki dział też tu jest :-D

http://www.forumspadochronowe.pl/viewforum.php?f=57

Awatar użytkownika
chris61

Post autor: chris61 » pt 07 lut 2014, 15:04

Nie odpuszczasz łatwo...to dobrze. Chcę mieć komfort psychiczny w czasie tuż przed skokiem i po prostu jeśli tak zdecyduję to wycofać się nawet w ostatniej chwili. Byłoby to dla mnie trudniejsze gdybym wiedział z tyłu głowy, że wielu zna mój plan, to tak jakby na mnie patrzyli z bliska ...(wycofywanie się - to dla mnie najtrudniejsza decyzja w czymkolwiek)
Po zrealizowaniu planu wszystkie szczegóły będą w odpowiednim dziale na tym forum, a Ty Mariusz będziesz pierwszy którego zaproszę na prezentację...
W mojej ocenie jestem wystarczająco przygotowany (nie będę o tym dyskutował) i mam doświadczonego trenera w aspektach tego skoku na których znam się mniej lub tylko teoretycznie.
Pozdrawiam
Krzysztof

mariusz.hc

Post autor: mariusz.hc » pn 10 lut 2014, 20:12

Upss.. juz nie mam wiekszych wątpliwośći co do Ciebie chris ,gdyż dopiero zajrzałem do przywitalni :oops: nie zmienia to faktu że zżera mnie ciekawość .Powiedz czy ktoś na świecie już to robił :?:

Awatar użytkownika
chris61

Post autor: chris61 » pn 10 lut 2014, 20:43

Tak i to na różne sposoby. Napisz na mojego maila jeśli chcesz lub skaczesz BASE.
wojcik61@poczta.onet.pl

mariusz.hc

Post autor: mariusz.hc » wt 11 lut 2014, 10:15

Nie nie skaczę base ,a broń że matko :mrgreen: Napisz tu dla wszystkich

Awatar użytkownika
chris61

Post autor: chris61 » wt 11 lut 2014, 12:34

Nadal poszukuję tych dwóch starych niepotrzebnych taśm nośnych z kółeczkami i pętelką do systemu wypięcia. KUPIĘ
dzięki

Awatar użytkownika
iwan
Administrator
Reputacja: 467
Cyfra: 10000
Licencja: D-USPA
Kontakt:

Post autor: iwan » wt 11 lut 2014, 15:13

Jak do wiosny nic nie znajdziesz to mam w Hiszpanii taśmy PdF. To odwrócone kółka, czyli taśma nośna nie jest dziurawiona
Skoki spadochronowe w słonecznej Hiszpanii - Przyjedź, odpocznij, poskacz bezpiecznie

ODPOWIEDZ