sprzedam skok tandemowy dla dwoch osob tanio/Przasnys

Oferty komercyjne, sklepy, kursy AFF i pozostałe niepasujące do powyższych kategorii

Moderator: Konstanty

Awatar użytkownika
karolciaka
Reputacja: 0
Cyfra: 0

sprzedam skok tandemowy dla dwoch osob tanio/Przasnys

Post autor: karolciaka » czw 16 paź 2014, 00:14

Witam przepraszam ze pisze tutaj ale to bardzo pilne skok jest na dwie osoby ,termin do dnia 29 padziernika
skok byl prezentem niestety nie trafionym; (
Odsprzedam duzo taniej niz kupilam komukolwiek moze byc 850 zl za dwie osoby
ja nigdy nie skakalam a pozatym jestem ze szczecina i dojazd do warszawy i pobyt w niej w chwili obecnej bardzo kosztowny dla mnie (niespodziewanie spadly na nas powazne klopoty finansowe)
skoki sa prowadzone przez:
"Szkołe Spadochronowa Skoczek
Skoczek jest Certyfikowanym Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego, którego instruktorzy mają w swoim dorobku tysiące skoków spadochronowych. Skoki prowadzone są w Przasnyszu 80 km od warszawy"
to nie jest reklama szkoly ja po prostu chce sprzedac vocher na skoki,jesli nie sprzedam to strata mnostwa pieniedzy jak dla mnie a chcialabym cos z tego odzyskac.Wiem ze bylo to niemadre kupowac dla kogos kto jak sie okazalo nie chce ale co zrobic

jesli nie chcecie kupic moze znacie kogos kto chcialby..bylabym wdzieczna
kontakt do mnie: 515182340 karolina albo email karolciaka@yahoo.pl
podaje rowniez linka do ogloszenia na OLX tam jest duzo wiecej informacji

http://olx.pl/oferta/skok-spadochronowy-w-tan demie-z-instruktorem-2-osoby-CID767-ID7rsCd.htm

ODPOWIEDZ